Posuvné a křídlové brány

    
Provádíme výrobu a montáž samonosných 
posuvných a křídlových bran s možností pohonů na dálkové ovládání. Bránu je možné dodat - bez výplně, s dřevěnou, kovanou a plastovou výplní nebo s výplní z ocelových profilů - jekly, čtyřhran, kroucená pásovina, s tahokovem, apod. Kvalitní značkové pohony odebíráme od výrobců - NICE, Beninca, BFT, Marantec, Key, aj. 

Posuvné i křídlové brány vyrábíme individuálně přímo na požadované rozměry stavebních otvorů.

Stavební a elektro připravenost si můžete nechat udělat bez starostí naší firmou na klíč!

Vypracujeme Vám ZDARMA návrh řešení i cennovou nabídku, kontaktujte nás.

 

POSUVNÁ /SAMONOSNÁ/ BRÁNA

Posuvné brány patří k modernímu a oblíbenému typu provedení vjezdu vozidel do objektu, a to především díky svoji jednoduché údržbě, bezproblémovému chodu a dlouhé životnosti. 

       Samonosné brány se otevírají posunem do strany mimo vozovku, většinou podél oplocení a tím efektivně šetří Váš prostor. Samonosná brána je nesená v prostoru nad povrchem, cca 8 cm nad nejvyšším bodem vozovky, tudíš je možné nechat si ji namontovat i do terénu, který je nepravidelný a dokonce i svažitý.

       Ocelová konstrukce brány je připevněna na speciální samonosný C profil, který je ukotven mimo průjezdnou část vozovky. Celá brána je tímto profilem vedena na soustavě uzavřených kuličkových ložisek, které jsou součástí dvou nosných vozíků, pevně ukotvených na zabetonované základové desce. V horní části brány je aplikováno horní uzavřené vedení, které svým otěrem nepoškozuje povrchovou úpravu brány.

      Kovana-brana-mosnov  Posuvna-brana-branka-drevena-vypln-havirov-horni-bludovice  Brana-posuvna-repiste  Posuvna-zinkovana-samonosna-brana-bohumin 

 

KŘÍDLOVÁ BRÁNA

Křídlové brány jsou klasickým řešením vjezdu do objektů a užívají se především v situacích, kdy nelze použít samonosné posuvné brány z důvodu malého boční prostoru.

     Tento typ bran můžeme rozdělit na dvoukřídlé a jednokřídlé brány, které se obvykle otevírají směrem k pozemku a tudíž značně omezují prostor za bránou. Křídla brány jsou uchycená pomocí regulovatelných otočných pantů na betonových nebo ocelových sloupcích vyrobených z uzavřených jeklových profilů.

     Kridlova-brana-tahokov-ostrava  Kridlova-brana-plechova-ostrava-vitkovice  Dvoukridla-brana-michalkovice  Kridlova-brana-opava

 
VÍCE NAŠICH REALIZACÍ NALEZNETE V REFERENCÍCH

Partneři

Logo-mpa

info@ploty-oploceni-ostrava.cz