O společnosti MPA ProjektStav s.r.o.

          Jsme projekčně - stavební společnost se sídlem v Ostravě.

          Zabýváme se zpracováním individuálních projektů RD - pasivních i nízkoenergetických, ale i prodejem typových projektů ve spolupráci se společností PROmiprojekt, s.r.o.

        Provádíme STAVBY na KLÍČ, ale i dílčí dodávky stavebních prací týkající se - výstavby RD, garáží, PLOTU, oplocení, příjezdových cest, chodníků a pokládku zámkové dlažby. Disponujeme stavebními stroji pro výkopové a zemní práce, i přepravu materiálů. Dodáváme garážová a průmyslová vrata od českého výrobce, vyrobíme posuvnou (samonosnou) i křídlovou bránu, včetně různých výplní a nachystáme stavební i elektro připravenost.

      Spolupracujeme s renomovanými a spolehlivými dodavateli, prostřednictvím kterých dosahujeme profesionálních výsledků, což nám umožňuje vyjít maximálně vstříc požadavkům zákazníka. Klademe vysoké nároky na kvalitní a odbornou práci a smysluplnou komunikaci na profesionální úrovni!

         Našim klientům nabízíme kompletní služby pro zajištění moderního a kvalitního bydlení, kdy cílem je vždy celková spokojenost zákazníka!  


                                     Máte zájem i o jiné služby, kterými se zabýváme, než jen o výstavbu oplocení? Přejděte ZDE>>>

Partneři

Logo-mpa

+420 723 816 627
info@ploty-oploceni-ostrava.cz